Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego „Złota Polska Jesień”

Home / Aktualności / Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego „Złota Polska Jesień”

Nasza świetlica jak co roku organizuje  konkursy plastyczne, tym razem jesienne zadanie polegało na przygotowaniu pracy dowolną techniką plastyczną zgodną z hasłem:” Złota Polska Jesień”. Wszystkie prace były przepiękne, dlatego  miło nam poinformować, że:

I miejsce zajęły: Maja Potoczny kl. 3a (gr. IV), Julita Pałys kl.3b (gr. V) i Jan Olek  kl.2c  (gr. III)

II miejsce zajęły: Wiktoria Kędra  kl.3a (gr. IV),  Aleksandra Wojdyła  kl. 3c (gr. VI) i Michał Horbowy  kl.3d ( gr. VI)

III miejsce zajęły: Michalina Bednarczyk kl. 3b( gr. V), Julia Kozimor kl. 3a (gr. IV) i Katarzyna Warcholak kl. 1b ( gr. II)

Wyróżnienia:

– Olaf Cichecki  kl.1b (gr. II)

– Dawid Gebus kl.1b (gr. II)

– Karina Pelczarska kl.2b (gr. IV)

– Natalia Kurdyła  kl.3b (gr. V)

-Wiktor Fedus  kl.3c (gr. VI)

Bardzo dziękujemy uczniom za  udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy! Zapraszamy do oglądania wystawy prac dzieci, które znajdują się na szkolnym korytarzu.

Konkurs zorganizowały panie: Ewelina Pielech oraz Agnieszka Szczepek.