Akcja Charytatywna „Łańcuch Dobra”

Home / Aktualności / Akcja Charytatywna „Łańcuch Dobra”
Treść wiadomości
----

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego zapraszają do udziału w II edycji Akcji Charytatywnej „Łańcuch Dobra” organizowanej przez Stowarzyszenie „Pro Salute”. W tym roku akcja będzie prowadzona w powiązaniu  z biciem rekordu długości papierowego łańcucha choinkowego.

Celem akcji jest pokazanie dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem i którzy też podejmują trud walki, może nie z nieuleczalną chorobą, ale z dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha. W ten sposób chcemy dać im sygnał, że jak nam uda się zmobilizować dużo osób do zrobienia długiego łańcucha, to oni dadzą radę walczyć z chorobą.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zaangażują swoje ręce i serce w każdy centymetr łańcucha. Mamy nadzieję, że chociaż w małym stopniu przyczynimy się do pobicia rekordu i sprawimy radość dzieciom chorującym na dystrofię mięśniową. Czekamy na Wasze łańcuchy do 26 listopada 2019r.

Opiekunowie SKW i SU, Grażyna Piotrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *