Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców

Home / Aktualności / Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców
Treść wiadomości
----

W Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku im. ks. Zdzisława Jastrzębiec  – Peszkowskiego 15 marca 2019 roku odbyły się zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców. Uczestniczyło w nich cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku,  Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku,  Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku oraz Szkoła Podstawowa z Nowotańca. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła wygrała wszystkie mecze i awansowała do zawodów rejonowych.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Bobowski, Miłosz Wiśniowski, Oliwier Radwański, Aleksander Czuryło, Mikołaj Łuczka, Szymon Kloc, Hubert Kusy, Daniel Rachwalski, Michał Szewczyk oraz Kamil Masłowiec.

Robert Ćwikła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *