Zajęcia o cyberprzemocy w Internecie

Home / Aktualności / Zajęcia o cyberprzemocy w Internecie
Treść wiadomości
----

7 marca 2019r.  klasa IIa wraz z wychowawczynią Mariolą Kuczer- Burnatowską, wybrała się na zajęcia do Biblioteki Pedagogicznej w Sanoku dotyczącej cyberprzemocy w Internecie, prowadzone przez panią Annę Sebastiańską. Ich celem było wyjaśnienie co to jest cyberprzemoc i jak się przejawia. Uczniowie poznali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zagrożeń  związanych z jego użytkowaniem. Dzieci z ogromnym zapałem brały czynny udział w dyskusji, formowały wnioski i wyrażały swoje opinie. Starały się przekazać oraz opisać emocje, które odczuwała poznana przez nich ofiara cyberprzemocy. Poznali również sposoby obrony przed cyberprzemocą. Głównym zaś wnioskiem z przeprowadzonego zajęcia okazało się powiedzenie „Nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe”, a szukaj pomocy i wsparcia u swych rodziców.

Mariola Kuczer- Burnatowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *