Uczniowie zapalili znicze na cmentarzu centralnym

Home / Aktualności / Uczniowie zapalili znicze na cmentarzu centralnym
Treść wiadomości
----

21 listopada uczniowie klasy 6d wraz ze swoją wychowawczynią M. Sądelską udali się na cmentarz centralny w Sanoku. Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o tych, którzy już odeszli. W związku z tym szóstoklasiści chcieli oddać hołd poległym sanoczaninom, spoczywającym na miejskim cmentarzu.

Nie zapomnieli również o bezimiennych mogiłach czy przodkach swych rodzin. Zapalili znicze i uporządkowali zapomniane groby. Ponieważ pogoda sprzyjała, można było sobie pozwolić na dłuższą chwilę zadumy i refleksji. Uczniowie po raz kolejny pokazali, że patriotą można być w każdym wieku, a pamięć o przeszłości buduje również przyszłość.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *