BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2020

Home / Aktualności / BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2020
Treść wiadomości
----

Już za kilka dni w naszej szkole rozpoczną się ferie zimowe. Będą trwały od 13 do 26 stycznia. Dla naszej młodzieży i dzieci szkolnej to upragniony czas na wypoczynek i zabawę.

Aby były one bezpieczne naszą szkołę odwiedzili policjanci z KPP w Sanoku asp. Rafał Słomiana oraz asp. sztab. Robert Koszyk aby apelować w szczególności o rozwagę oraz unikania zagrożeń jakie mogą się pojawić w czasie zimowych zabaw na lodzie i śniegu.

Policjanci podczas edukacji naszych uczniów w szczególności podkreśli aby pamiętać żeby pod żadnym pozorem nie wchodzić na lód, szczególnie na jeziorach i rzekach aby uczniowie dbali o prawidłowy ubiór i pamiętali o elementach odblaskowych – nie tylko poza miastem.

Bezpieczne ferie to również rozwaga podczas jazd na nartach i sankach zdala od miejsc położonych w bliskiej odległości dróg i innych ciągów komunikacji.

Wszystkim naszym uczniom życzymy niezapomnianych i pięknych wspomnień z ferii zimowych 2020.

Natalia Kwolek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *