Dzień Dinozaura w świetlicy

Home / Aktualności / Dzień Dinozaura w świetlicy
Treść wiadomości
----

Dzieci uwielbiają obchodzić nietypowe święta. Dzień Dinozaura obchodzony jest 26 lutego. Choć dawno już wyginęły, to nie przestają fascynować ludzi. Święto tych prehistorycznych stworzeń, można spędzić na wiele sposobów – poczytać o ich zwyczajach, oglądać ilustracje, zrobić ciekawą prace plastyczną itp. Dzieci z klasy 1a w świetlicy szkolnej wraz z panią Anetą Ogrodnik poznały historię dinozaurów, dowiedziały się, kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Pierwszoklasiści z wielkim zainteresowaniem oglądali ilustracje, słuchali ciekawostek o dinozaurach oraz wykonali sylwety tych stworzeń. Wspaniałą przygodę zakończyły wspólne zabawy muzyczne.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *