III Sanockie Forum Gospodarcze

Home / Aktualności / III Sanockie Forum Gospodarcze

Uczniowie z klas 7b i 8d uczestniczyli 27 października w III Sanockim Forum Gospodarczym. Oglądając stanowiska przygotowane przez przedsiębiorców uczniowie otrzymali breloki, smycze oraz liczne słodkości. Mieli możliwość porozmawiania z pracodawcami o kierunkach kształcenia, które jest potrzebne, aby zostać zatrudnionym w danej firmie. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się robot interaktywny, który wspierał naukę języka angielskiego. Uwaga uczniów skierowana była na różnorodność ofert prezentowanych przez firmy, które w perspektywie czasu wpłyną na stan finansowy miasta i powiatu. Wzbogaceni pozytywnymi wrażeniami uczniowie wraz z opiekunami: Bogusławem Bodnarem, Krzysztofem Marciniakiem i Pawłem Olejarczykiem wrócili do szkoły.

Paweł Olejarczyk