Informacja dla Rodziców odnośnie rekrutacji

Home / Aktualności / Informacja dla Rodziców odnośnie rekrutacji
Treść wiadomości
----

Drodzy Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku pragnie poinformować, iż rozpoczynają się zapisy do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020 i zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.

Wypełnione przez Rodziców karty zapisu dziecka do szkoły przyjmowane są w sekretariacie od dnia 25 lutego do 8 marca 2019 roku w godzinach od 800 do 1530 w sekretariacie szkoły.

Do klasy pierwszej zapisujemy dzieci urodzone w roku 2012.

Do oddziału przedszkolnego zapisujemy dzieci urodzone w roku 2013.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci gdy szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami.
Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły  uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym w terminie od 12.03.2019 roku do 25.03 2019 roku oraz od 7 maja do 14 sierpnia 2019 roku w przypadku prowadzenia postępowania uzupełniającego.

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Księdza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku należą następujące ulice:

Biała Góra, Białogórska, Bluszczowa, Chabrów, Dembowskiego, Kwiatowa, ks. Gorazdowskiego, Goslara, Jabłoni, Jaśminowa, Jana Pawła II (parzyste od 38, nieparzyste od nr 31), Kamienna, Liliowa, Maków, Młynarska, Padlewskiego, Ruciana, Rybickiego Sadowa, Sierakowskiego, Śliwowa, Szafera, Traugutta (parzyste od nr 32 nieparzyste od 39), Jodłowa, Sosnowa, Międzybrodzka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *