Marzycielska Poczta

Home / Aktualności / Marzycielska Poczta

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji Marzycielska Poczta.

O akcji:
Marzycielska Poczta to akcja pisania tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci. Jest wiele dzieci, które potrzebują takiego wsparcia. Gorąco zachęcamy wszystkich do napisania dzieciakom kilku ciepłych słów. Zrobiło to już mnóstwo wspaniałych ludzi z całej Polski i świata.

TAKIE AKCJE BARDZO LUDZI UWRAŻLIWIAJĄ I DAJĄ SIŁĘ NIE TYLKO CHORYM DZIECIOM, ALE TEŻ ICH RODZICOM. NIE MA NIC PIĘKNIEJSZEGO NIŻ UŚMIECH DZIECKA, A AKCJA MARZYCIELSKIEJ POCZTY TO TYSIĄCE TAKICH UŚMIECHÓW.

Harmonogram pisania listów:
Październik – klasy trzecie
Listopad – klasy czwarte
Grudzień – klasy piąte
Styczeń – klasy szóste
Luty – klasy siódme
Marzec – klasy ósme

Adresy i informacje o dzieciach, do których będziecie pisać listy zostaną przekazane wychowawcom w wyznaczonym w harmonogramie terminie.

Za udział w akcji i sprawienie radości chorym dzieciom serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie SKW

Grażyna Piotrowska