Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Home / Aktualności / Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Treść wiadomości
----

20 września 2021r w naszej zerówce wszystkie dzieci świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka-uchwalone przez Sejm  w 2013 roku. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne z chustą animacyjną, zabawy taneczne w kole, malowanie balonów. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Na zakończenie dzieci otrzymały zwierzątka z balonów i medal  Super Przedszkolaka.

Bożena Obławska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *