Spotkania klas 6 i 7 z Policją

Home / Aktualności / Spotkania klas 6 i 7 z Policją
Treść wiadomości
----

Priorytetem w naszej szkole jest bezpieczeństwo uczniów. Z tego powodu nasza szkoła zaprosiła Panie policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, które przypomniały uczniom zasady bezpiecznego surfowania po Internecie. Funkcjonariuszki podczas dwóch prelekcji przedstawiły aspekty prawne związane z przemocą, zarówno tą w Internecie (cyberprzemocą), jak i przemocą fizyczną i psychiczną. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas szóstych i siódmych.
Spotkania przebiegały w miłej atmosferze, uczniowie mieli możliwość zadawania pytań i na pewno wzbogacili swoją wiedzę na temat przemocy w Internecie i sposobów reagowania na nią. Korzystając z faktu, że zbliżają się wakacje, Panie policjantki przypomniały również uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się na rowerze. Dziękujemy Paniom za ciekawą prelekcję!

Katarzyna Gąska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *