VIII edycja Międzypowiatowego Konkursu Przyrodniczego „Młody Przyrodnik”

Home / Aktualności / VIII edycja Międzypowiatowego Konkursu Przyrodniczego „Młody Przyrodnik”
Treść wiadomości
----

19 marca 2019 r. w SP8 w Sanoku odbyła się VIII edycja Międzypowiatowego Konkursu Przyrodniczego „Młody Przyrodnik”, którego organizatorem jest CDN w Sanoku oraz SP8 (wcześniej G2) w Sanoku. Do konkursu przystąpiło 33 uczniów klas szóstych z 12 szkół.
SP 4 w Sanoku reprezentowali:
– Zuzanna Małek z kl. 6a
– Wiktoria Urban z kl. 6a
– Paweł Klamut z kl. 6c.

Konkurs przebiegał w miłej, życzliwej atmosferze. Każdy uczestnik otrzymał do rozwiązania test, za który można było uzyskać 86 punktów. Rywalizacja miała charakter indywidualny i zespołowy.

W rywalizacji indywidualnej I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Wiktoria Urban, która za rozwiązanie testu otrzymała 80 pkt., a III miejsce – Zuzanna Małek 72 pkt.

W rywalizacji drużynowej (po zsumowaniu punktów Wiktorii i Zuzi), SP4 zajęła również I miejsce.

Za udział w konkursie wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, a zdobywcy czołowych miejsc – nagrody książkowe. Uczniom gratulował i nagrody wręczał dyrektor SP8 – p.Robert Zoszak oraz metodyk geografii – p.Aneta Pelc. Dyplomy z podziękowaniem otrzymali także nauczyciele.

Uczniowie swoją wiedzę i umiejętności nabyli na lekcjach przyrody, prowadzonych przez nauczycielkę geografii p. Lidię Indyk oraz co niezwykle istotne i warte podkreślenia – przygotowywali się samodzielnie, pod troskliwym okiem Rodziców.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Lidia Indyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *