Wycieczka klasy I a do schroniska dla zwierząt „Wesoły Kundelek” w Lesku

Home / Aktualności / Wycieczka klasy I a do schroniska dla zwierząt „Wesoły Kundelek” w Lesku
Treść wiadomości
----

W dniu 27.09.2021r. uczniowie klasy Ia, odwiedzili schronisko dla zwierząt ,,Wesoły Kundelek” w Lesku. Głównym celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt, chęć gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom oraz odpowiednie ich traktowanie. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko ilu podopiecznych przebywa obecnie na jego terenie oraz zobaczyły jak wyglądają pomieszczenia dla psów i kotów. Dzieci podarowały zwierzętom karmę, którą zgromadziły dzięki pomocy rodziców. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem tak ze strony dorosłych jak i dzieci.

Mariola Kuczer-Burnatowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *