Zawody rejonowe w mini piłce siatkowej chłopców

Home / Aktualności / Zawody rejonowe w mini piłce siatkowej chłopców
Treść wiadomości
----

W Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku im. ks. Zdzisława Jastrzębiec – Peszkowskiego 05 kwietnia 2019 roku odbyły się zawody rejonowe w mini piłce siatkowej chłopców. Uczestniczyło w nich cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku oraz Szkoła Podstawowa z Bóbrki. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła wygrała wszystkie mecze i awansowała do półfinałów wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Dawid Bobowski, Miłosz Wiśniowski, Oliwier Radwański, Aleksander Czuryło, Mikołaj Łuczka, Szymon Kloc, Hubert Kusy, Adrian Zięba, Michał Szewczyk oraz Kamil Masłowiec.

Robert Ćwikła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *