Zawody rejonowe w mini piłce siatkowej chłopców

Home / Aktualności / Zawody rejonowe w mini piłce siatkowej chłopców
Treść wiadomości
----

W Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku im. ks. Zdzisława Jastrzębiec – Peszkowskiego 05 kwietnia 2019 roku odbyły się zawody rejonowe w mini piłce siatkowej chłopców. Uczestniczyło w nich cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku oraz Szkoła Podstawowa z Bóbrki. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła wygrała wszystkie mecze i awansowała do półfinałów wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Dawid Bobowski, Miłosz Wiśniowski, Oliwier Radwański, Aleksander Czuryło, Mikołaj Łuczka, Szymon Kloc, Hubert Kusy, Adrian Zięba, Michał Szewczyk oraz Kamil Masłowiec.

Robert Ćwikła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *