Zasady korzystania ze stołówki szkolnej

Home / Stołówka Szkolna / Zasady korzystania ze stołówki szkolnej

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej:

•  cena obiadu wynosi: 5,00 zł
  • wpłatę za obiady prosimy dokonywać przelewem w terminie do 10 dnia danego miesiąca. Prosimy o dokonywanie wpłat zgodnie z      podaną kwotą (nie zaokrąglać i nie nadpłacać), nr konta bankowego: 91 1240 1792 1111 0011 0321 6073. W tytule wpłaty należy podać:    nazwisko i imię dziecka, klasa oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata.
  •  nieobecność dzieci na obiadach należy zgłaszać najpóźniej do godz. 8.00
  •  telefon do szkoły pod numer 13 46 32 998 (prosić Świetlicę),
  •  wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą rozliczane w przyszłym miesiącu,
  •  nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie,
  •  w przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić pisemnie u kierownika Świetlicy

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, które muszą być łatwo dostępne tak, aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergenami i nietolerancją pokarmową przy jadłospisie będzie można znaleźć spis alergenów, a przy każdym daniu numer alergenu jaki zawiera danie.

Numery alergenów występujących w posiłkach:

zboża zawierające gluten – 1
skorupiaki i produkty pochodne – 2